Aktualności

2. Liga: Ostatni w domu

0
26 / 11 / 2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Przed rezerwami ŁKS-u już ostatni w tym roku domowy mecz w 2. Lidze. W 19. kolejce tych rozgrywek ŁKS II Łódź zmierzy się na stadionie Króla z Wisłą Puławy. Początek w niedzielę o godz. 17.30.

Ten ostatni w 2023 roku ligowy mecz przed własną publicznością ełkaesiacy zagrają z zespołem, który na początku sezonu okazał się w Puławach lepszy od nas o dwa gole (Wisła wygrała pod koniec lipca 3:1). Wtedy jednak nasze rezerwy dopiero uczyły się rywalizacji na tym poziomie rozgrywkowym, co za tym idzie w niedzielny wieczór liczymy na rewanż, tym bardziej że dobrze byłoby przed przerwą zimową zainkasować komplet punktów (ŁKS II Łódź zajmuje 8. miejsce w tabeli z 25 punktami na koncie)

Najbliższy rywal naszego zespołu zajmuje 12. miejsce w tabeli z dwoma punktami przewagi na strefą spadkową i trzema do ełkaesiaków, więc stawka tego spotkania będzie naprawdę duża. Wisła Puławy (od niedawna pod wodzą trenera Michała Pirosa) w czterech ostatnich kolejkach zanotowali cztery remisy, po raz ostatni wygrali na początku października, więc spodziewamy się przeciwnika mocno zdeterminowanego.

Do kadry meczowej drużyny trenera Marcina Pogorzały może wrócić Mateusz Bąkowicz, który ostatnio pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek. Zabraknie natomiast pauzującego za kartki kapitana ŁKS II Aleksandra Ślęzaka.

Początek spotkania 19. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce w niedzielę (26 listopada) o godz. 17.30. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Dodajmy, że piłkarze ŁKS III Łódź zakończyli już w tym roku zmagania w czwartej lidze i spędzą zimę na 11. miejscu w tabeli. Już wkrótce na łamach naszej strony przedstawimy podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu podopiecznych trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego.


Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Wisłą Puławy

  • Mecz ŁKS II – Wisła Puławy rozpocznie się w niedzielę (26 listopada) o godz. 17.30 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w poniedziałek) w kasie biletowej od strony al. Unii 2. Początek sprzedaży stacjonarnej o godz. 16.30.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny