Aktualności

Goalkeepers Day w Akademii ŁKS

1
22 / 11 / 2023

Oni wiedzą jak pomóc, żeby zagrać na zero z tyłu. Akademia ŁKS zaprasza w niedzielę 3 grudnia na Goalkeepers Day, specjalne warsztaty dedykowane młodym bramkarzom z roczników 2008-2014.

To będzie nie lada gratka dla wszystkich młodych piłkarzy marzących o karierze bramkarza. W niedzielę 3 grudnia w Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi odbędzie się Goalkeepers Day – warsztaty, w których mogą wziąć udział młodzi bramkarze z roczników 2008-2014, bez względu na przynależność klubową.

O najwyższy poziom merytoryczny i ciekawe zajęcia praktyczne zadba wykwalifikowana kadra trenerska na czele z Michałem Zapartem (trenerem bramkarzy ekstraklasowego ŁKS-u), Sebastianem Bielichowskim, Przemysławem Kazimierczakiem, Krystianem Ilnickim i Pawłem Sobczakiem. Nie zabraknie też profesjonalnych bramkarzy, więc tego dnia spotkacie w Akademii ŁKS Aleksandra Bobka, Dawida Arndta, Michała Kołbę oraz Tomasza Kucharskiego.

Harmonogram Goalkeepers Day w Akademii ŁKS (godziny mogą ulec zmianie):

  • godz. 13.00-13.15: Otwarcie warsztatów
  • godz. 13.15-14.15: Warsztaty
  • godz. 14.30-16.00: Trening na boisku
  • godz. 16.15-16.30: Zakończenie warsztatów

Wszystkich zainteresowanych w razie pytań zachęcamy do kontaktu i wypełnienia zgłoszenia:

  • Kontakt : Sebastian Bielichowski | Koordynator szkolenia bramkarzy | tel. 502-442-433
  • Zgłoszenia: sebastian.bielichowski@lkslodz.pl
  • W arkuszu zgłoszeniowym należy podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, nazwę klubu, nr telefonu i adres e-mail do kontaktu


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny