Aktualności

2. Liga zaczyna rundę rewanżową | ŁKS III kończy jesień

2
17 / 11 / 2023

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Piłkarze drugoligowych rezerw ŁKS-u rozpoczną poniedziałkowym meczem z Pogonią Siedlce na stadionie Króla rundę rewanżową, natomiast dwa dni wcześniej, tj. w sobotę, ŁKS III Łódź zakończy w Radomsku tegoroczne granie w IV lidze.

Zespół trenera Marcina Pogorzały rozegra w tym roku jeszcze trzy ligowe mecze w ramach rundy rewanżowej i pierwszym z nich będzie zaplanowane na poniedziałek starcie z Pogonią Siedlce, z którą w sierpniu ełkaesiacy na inaugurację rozgrywek podzielili się punktami (1:1). Teraz też niełatwo wskazać faworyta (choć my oczywiście trzymamy kciuki za łodzian), bo za rezerwami ŁKS-u przemawia atut własnego boiska (16 z 25 zdobytych w pierwszej rundzie punktów łodzianie zgarnęli na stadionie Króla), z kolei goście poniedziałkowego pojedynku to ścisła czołówka 2. Ligi (tylko trzy punkty straty do lidera).

Pierwsza drużyna w ten weekend pauzuje ze względu na przerwę reprezentacyjną, więc nie można wykluczyć pojawienia się w kadrze meczowej naszego drugoligowca kilku zawodników na co dzień trenujących z ekstraklasowym zespołem (choć należy też pamiętać, że podopieczni trenera Piotra Stokowca w piątek rozegrali sparing z Polonią Warszawa). Drużynie rezerw nie pomoże na pewno w poniedziałek w starciu z Pogonią Siedlce pauzujący za żółte kartki Mateusz Bąkowicz.

Początek spotkania 18. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce w poniedziałek (20 listopada) o godz. 16. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Dwa dni wcześniej, tj. w sobotę 18 listopada, ŁKS III Łódź w 17. kolejce IV ligi zmierzy się na wyjeździe z 4. w tabeli RKS-em Radomsko. Dla podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zajmujących 8. miejsce w tabeli, będzie to już ostatni ligowy mecz w 2023 roku. Początek spotkania w sobotę o godz. 13.


Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Pogonią Siedlce

  • Mecz ŁKS II – Pogoń Siedlce rozpocznie się w poniedziałek (20 listopada) o godz. 16 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w poniedziałek) w kasie biletowej od strony al. Unii 2. Początek sprzedaży stacjonarnej o godz. 15.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny