Akademia

Tydzień Otwarty Akademii ŁKS: 20 – 25 listopada

10.11.2023

10.11.2023

Tydzień Otwarty Akademii ŁKS: 20 – 25 listopada

Drzwi Akademii ŁKS znów otworzą się dla wszystkich młodych piłkarzy z roczników 2011-2017, którzy chcieliby dołączyć do najnowocześniejszej akademii piłkarskiej w regionie. Treningi w ramach Tygodnia Otwartego w ośrodku przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi odbędą się w dniach 20 – 25 listopada.

Przed nami kolejny ekscytujący tydzień w Akademii ŁKS i przy okazji szansa dla młodych piłkarzy z roczników 2011-2017, żeby przyjrzeć się z bliska ośrodkowi przy ul. Krańcowej i metodom treningowym naszych szkoleniowców. Zajęcia w ramach Tygodnia Otwartego, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników innych klubów, będą się odbywały wg harmonogramu treningowego poszczególnych drużyn (TUTAJ).

Akademia ŁKS Łódź to najlepsze miejsce do rozwijania piłkarskich umiejętności w województwie łódzkim. Tutaj pod czujnym okiem 25 wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeuty trenuje obecnie 350 młodych piłkarzy. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy w naszej filozofii odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich spoczywa odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Nowoczesna baza szkoleniowa Akademii ŁKS składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, a poza tym z placu treningowego dla bramkarzy, boiska pod balonem oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Aby wziąć udział w treningach organizowanych w ramach Tygodnia Otwartego Akademii ŁKS każdy z uczestników zobowiązany jest skontaktować się z trenerem swojego rocznika (KONTAKT) oraz dostarczyć:

  • zgodę klubu macierzystego na udział w testach (pieczątka i podpis na dole formularza po lewej stronie – TUTAJ)
  • aktualne badania lekarskie (skan)

Zawodnicy muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy, obuwie, ochraniacze

Przy Akademii funkcjonują również projekty komercyjne