Aktualności

Jan Sobociński będzie trenował z drużyną rezerw

4
23 / 11 / 2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Jan Sobociński, który wrócił ze Stanów Zjednoczonych, w najbliższym czasie będzie trenował z drugoligową drużyną rezerw ŁKS-u, na co zgodę wyraziło Charlotte FC. Nasz klub chce w ten sposób pomóc swojemu wychowankowi w nadrobieniu zaległości treningowych.

Jan Sobociński dwa ostatnie lata spędził w Stanach Zjednoczonych w  drużynie Charlotte FC, w barwach której zaliczył m.in. 22 spotkania w rozgrywkach Major League Soccer. Łódzki Klub Sportowy zgodził się, żeby wychowanek Akademii ŁKS, który niedawno wrócił do kraju, trenował w najbliższym czasie z drugoligową drużyną ŁKS II Łódź prowadzoną przez trenera Marcina Pogorzałę, na co zgodę wyraziło Charlotte FC.

Jest to wyłącznie forma wsparcia dla 24-letniego zawodnika, któremu, jako mocno związanego emocjonalnie z naszym klubem, ŁKS postanowił pomóc w nadrobieniu zaległości treningowych. Jan Sobociński nie został piłkarzem ŁKS-u, co za tym idzie nie będzie występował w meczach mistrzowskich czy grach sparingowych.

Przypomnijmy, że Jan Sobociński w barwach pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrał 94 spotkania, zdobył 6 goli, a w 2019 roku świętował z naszym zespołem awans do Ekstraklasy. Jest też byłym reprezentantem młodzieżowej kadry Polski i uczestnikiem mistrzostw świata w piłce nożnej do lat 20.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny