Młodzi, latajcie na ŁKS! Będzie się działo na meczu z Jagiellonią

Młodzi, latajcie na ŁKS! Będzie się działo na meczu z Jagiellonią

Młodzi, latajcie na ŁKS! A już na pewno na ŁKS – Jagiellonią, bo właśnie na nasz najbliższy mecz na stadionie Króla przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Najmłodsi zawsze są naszym oczkiem w głowie, tym jednak razem to właśnie im szczególnie dedykujemy całe wydarzenie. I już wiemy, że na trybunach pojawi się Was cała masa.

Vouchery dla uczniów, do tego strefa adidas, animatorki, nasze kluby partnerskie, podopieczni zaprzyjaźnionych fundacji, szkół i przedszkoli, do tego kilka jeszcze niespodzianek, o których więcej opowiemy wkrótce, więc jedynym czego nam brakuje na meczu ŁKS-u z Jagiellonią Białystok jesteś TY (chyba, że masz już karnet lub bilet i zaprosiłeś na mecz swoje dzieci).

Vouchery szkolne

W ramach akcji „Młodzi, latajcie na ŁKS!” Stowarzyszenie Kibiców ŁKS wraz z klubem rozdało uczniom szkół z Łodzi i regionu aż kilka tysięcy zaproszeń na mecz z Jagiellonią. Jeśli jesteście posiadaczami takiego vouchera, nie zwlekajcie i wymieńcie go czym prędzej w kasie stacjonarnej na bilet na sektor wskazany na voucherze. Jedynie bilet upoważnia do wejścia na mecz (nie sam voucher, który na ten bilet należy wymienić w kasie).

Wielu z Was wymieniło już voucher na bilet. Teraz czekamy na Ciebie!

Strefa adidas | Animatorki

Przed meczem młodzi i ci nieco starsi kibice na pewno nie będą się nudzić, a to dzięki strefie adidas, gdzie znajdziecie:

• Speed Gun
  • Boisko do siatkonogi
  • Arenka do dryblingu
  • Dart piłkarski
  • Tarcza celnościowa

Za to na stadionie pojawią się też animatorki. Jedna z nich to profesjonalna facepainterka, która będzie malowała twarze oraz druga, która robi cuda z włosami chłopców i dziewcząt.

Kluby partnerskie i szkoły grają z ŁKS

Mecz ŁKS-u z Jagiellonią będzie stał młodzieżą, także tą, która rozpoczęła już przygodę ze sportem. Odwiedzą nas młodzi zawodnicy z 5 klubów i szkółek piłkarskich, którzy są klubami partnerskimi ŁKS-u. Spodziewamy się także gości, którzy odwiedzą stadion Króla w ramach programu „Poznaj Polskę na Sportowo” (więcej o nim dowiecie się tutaj). Na trybunach spotkacie także uczniów wielu szkół i przedszkoli, na czele ze Szkołą Marcina Gortata oraz młodych kibiców ŁKS-u z całego regionu i Polski.

Bilety na mecz z Jagiellonią

Sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Jagiellonią trwa już na stronie bilety.lkslodz.pl, a od środy do piątku także w kasach stacjonarnych (godz. 15-19). Mecz 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Jagiellonia Białystok odbędzie się w piątek 22 września. Początek o godz. 20.30.