Rezerwy w Olsztynie | ŁKS III ze Zjednoczonymi

18.08.2023

Rezerwy w Olsztynie | ŁKS III ze Zjednoczonymi

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Bardzo ciekawe wyzwanie czeka w 5. kolejce 2. Ligi piłkarzy rezerw ŁKS-u, którzy w niedzielę zmierzą się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Dzień wcześniej ŁKS III Łódź o pierwszy komplet punktów w IV lidze zagra u siebie ze Zjednoczonymi Stryków.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka spisują się z meczu na mecz coraz lepiej. Komplet zwycięstw w dwóch ostatnich spotkaniach (3:2 z Chojniczanką Chojnice i 3:0 ze Stalą Stalowa Wola), a przede wszystkim znakomita postawa drużyny w dwóch ostatnich kwadransach obu tych konfrontacji jest dobrym prognostykiem przed tym, co czeka ełkaesiaków w najbliższą niedzielę.

A z pewnością nie czeka ich spacerek. Stomil Olsztyn był w poprzednim sezonie o krok od zaplecza ekstraklasy (przegrał z Motorem Lublin finał barażów dopiero po serii rzutów karnych) i chociaż obecne rozgrywki rozpoczął niespecjalnie (cztery punkty w czterech kolejkach) zespół trenera Patryka Czubaka z pewnością będzie szalenie wymagającym rywalem.

Dobrze więc, że do drużyny po przymusowej absencji spowodowanej czerwoną kartką wraca Jan Łabędzki, wyróżniająca się postać ŁKS-u w trzech pierwszych kolejkach. Pozostali zawodnicy również będą do dyspozycji trenera Marcina Matysiaka w Olsztynie, gdzie pierwszy gwizdek rozbrzmi w niedzielę o godz. 16. Sędziuje Mariusz Myszka ze Stalowej Woli.

Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

ŁKS III Łódź, czyli druga drużyna rezerw rozpoczęła sezon IV ligi od remisu ze Zrywem Wygoda (2:2) i środowej porażki w Opocznie z Ceramiką (2:4), więc szansa na premierowy komplet punktów nadarzy się w sobotę (19 sierpnia). Tego dnia podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zmierzą się w ramach 3. kolejki IV ligi na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi ze Zjednoczonymi Stryków (na razie bez punktów w lidze). Początek spotkania o godz. 14.

Organizacyjnie przed meczem ŁKS III:

• Mecz ŁKS III – Zjednoczeni Stryków rozpocznie się w sobotę (14 sierpnia) o godz. 14 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.