Kazimierz Moskal przed meczem z Legią

20.07.2023

Kazimierz Moskal przed meczem z Legią

– Nie spodziewam się, że będziemy dominować na boisku i stwarzać więcej sytuacji, ale chcę, żebyśmy byli w Warszawie odważni – powiedział trener Kazimierz Moskal przed inauguracyjnym meczem ełkaesiaków w PKO BP Ekstraklasie, w którym łodzianie zmierzą się w piątek na wyjeździe z Legią Warszawa.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Zawsze jest jakaś niewiadoma przed pierwszym meczem. Dotyczy to poszczególnych zawodników i drużyn i to po obu stronach, chociaż Legia już zagrała jeden mecz o stawkę, czyli spotkanie o Superpuchar Polski. Nie spodziewam się, że będziemy dominować na całym boisku i stwarzać więcej sytuacji, ale chcę, żebyśmy byli w Warszawie odważni. Odwagi nie może nam zabraknąć. Dzięki niej zespół słabszy potrafi zaskoczyć faworyta. Powiem szczerze, nie kręci mnie czekanie na przeciwnika. Chcemy też pograć w Warszawie piłką, chociaż z pewnością nie będzie łatwo.