Oni zagrają w PKO BP Ekstraklasie | Kadra ŁKS na sezon 2023/24

20.07.2023

Oni zagrają w PKO BP Ekstraklasie | Kadra ŁKS na sezon 2023/24

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

ŁKS już gotowy na PKO BP Ekstraklasę! Poznaj kadrę Łódzkiego Klubu Sportowego na rundę jesienną sezonu 2023/2024.

Szeroka kadra pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego, który już w najbliższy piątek wyjazdowym meczem z Legią Warszawa zainauguruje rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, składa się z 29 zawodników.

W trakcie przerwy letniej do drużyny prowadzonej przez trenera Kazimierza Moskala dołączyli Marcin Flis, Piotr Głowacki, Adrien Louveau, Engjëll Hoti, Jakub Letniowski, Dani Ramirez, Key Tejan oraz Tomasz Kucharski, Jan Łabędzki i Ricardo Gonvalves, czyli piłkarze występujący w ubiegłym sezonie w rezerwach ŁKS-u (zawodnikami ŁKS-u zostali także Artemijus Tutyškinas i Michał Mokrzycki, którzy wcześniej występowali w naszym klubie jako piłkarze wypożyczeni).

Poniżej lista zawodników ŁKS-u zgłoszonych do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

Bramkarze:

• 20. Piotr Janczukowicz
  • 21. Stipe Jurić

Sztab szkoleniowy:

Kazimierz Moskal (trener), Marcin Pogorzała (asystent trenera), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego), Zbigniew Dąbek (trener przygotowania motorycznego), Michał Zapart (trener bramkarzy), Rafał Majewski (analityk), Mateusz Traczyński (fizjoterapeuta), Jakub Niedomagała (fizjoterapeuta), Krzysztof Mizera (dietetyk), Jacek Żałoba (kierownik drużyny)