Drużyna

Jakub Pawłowski nowym zawodnikiem ŁKS II

19.07.2023

19.07.2023

Jakub Pawłowski nowym zawodnikiem ŁKS II

W nowym sezonie barwy Łódzkiego Klubu Sportowego będzie reprezentował Jakub Pawłowski. Dwudziestolatek, który poprzedni sezon spędził w Warcie Sieradz, dołączy do drużyny rezerw.

Pawłowski jest wychowankiem Pogoni Zduńska Wola, a w 2017 roku przeniósł się do AKS SMS Łódź. W styczniu 2021 udał się na półroczne wypożyczenie do trzecioligowego RKS-u Radomsko, w którym rozegrał 13 spotkań i zdobył jedną bramkę. W kolejnych rozgrywkach ponownie reprezentował barwy AKS-u, rozgrywając 16 spotkań w łódzkiej klasie okręgowej, w których zdobył 6 bramek i wywalczył wraz z zespołem awans do IV ligi.

W poprzednim sezonie przeniósł się do trzecioligowej Warty Sieradz, w której był podstawowym zawodnikiem. Rozegrał 34 spotkania, strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę, pomagając drużynie z województwa łódzkiego utrzymać się w III lidze.

Od nowego sezonu ten środkowy pomocnik będzie reprezentował biało-czerwono-białe barwy. ŁKS podpisał z Pawłowskim dwuletni kontrakt.