Michał Mokrzycki w ŁKS

Drużyna

Michał Mokrzycki w ŁKS

17.07.2023

17.07.2023

Michał Mokrzycki zagra w Łódzkim Klubie Sportowym w PKO BP Ekstraklasie. ŁKS podpisał z pomocnikiem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

25-letni pomocnik pojawił się w Łodzi zimą bieżącego roku jako zawodnik wypożyczony z Wisły Płock i bardzo pomógł ełkaesiakom w osiągnięciu sukcesu w postaci awansu do piłkarskiej elity. Zawodnik wystąpił w rundzie wiosennej w szesnastu spotkaniach, zdobył jedną bramkę (gol z rzutu wolnego w starciu ze Skrą Częstochowa) oraz zanotował cztery asysty.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu, a wraz z nim okresu wypożyczenia, piłkarz wrócił do Płocka, ale oba kluby doszły do porozumienia ws. jego przyszłości, dzięki czemu były zawodnik m.in. Korony Kielce, Ruchu Chorzów i właśnie Wisły Płock, który ma na koncie cztery spotkania w najwyższej klasie rozgrywkowej, będzie mógł reprezentować barwy ŁKS-u także w PKO BP Ekstraklasie.

Łódzki Klub Sportowy związał się z pomocnikiem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2025 roku (z opcją przedłużenia o kolejny rok).