Olek na zgrupowaniu konsultacyjnym. Przygotowania przed Stalą

Olek na zgrupowaniu konsultacyjnym. Przygotowania przed Stalą

Piłkarze ŁKS-u trenują przed niedzielnym, bardzo ważnym meczem ze Stalą Rzeszów. Jeden z naszych rekonwalescentów, czyli Artemijus Tutyskinas, ćwiczy indywidualnie, ale jego powrót do zajęć z drużyną jest coraz bliższy. Na wtorkowym treningu zabrakło Aleksandra Bobka, który przebywa na zgrupowaniu konsultacyjnym prowadzonym przez selekcjonera reprezentacji Polski do lat 19.

W przypadku litewskiego defensora musimy uzbroić się w cierpliwość. Artemijus Tutyskinas, który w drugiej części rundy jesiennej wywalczył sobie miejsce w wyjściowej jedenastce aktualnego lidera Fortuna 1 Ligi, trenuje w tym tygodniu indywidualnie. Na zajęcia z drużyną jeszcze przyjdzie czas, bo sztab trenerski w porozumieniu z lekarzami i samym zawodnikiem reguluje tutaj obciążeniami bardzo skrupulatnie.

Pozostali piłkarze są zdrowi (wyłączając z tego drobne kłopoty, które zwykle towarzyszą piłkarzom tuż po ligowej rywalizacji), a i żaden z naszych zawodników nie musi w najbliższą niedzielę pauzować z powodu kartek. Na dzisiejszych zajęciach ćwiczyliśmy więc niemal w komplecie. Poza Mieszkiem Lorencem zabrakło tylko Aleksandra Bobka, który przebywa na zgrupowaniu konsultacyjnym prowadzonym przez Marcina Brosza, selekcjonera reprezentacji do lat 19. W tym tygodniu trenujemy codziennie na boisku, poza tym trenerzy zaplanowali jedną jednostkę treningową w siłowni VeraSport.

W niedzielę łodzianie zmierzą się ze Stalą Rzeszów, jedną z zaledwie czterech drużyn w tym sezonie, które zdołały wygrać z nami mecz, więc niedzielne spotkanie będzie okazją do rewanżu za tamto jesienne niepowodzenie (0:1 w Rzeszowie). Beniaminek w poprzedniej kolejce spisał się znakomicie (wygrał 3:1 z Chojniczanką Chojnice) i do strefy barażowej traci teraz tylko cztery punkty, co tylko zapowiada jeszcze większe emocje na stadionie Króla.

A te emocje będziecie mogli poczuć na własnej skórze, pojawiając się w niedzielę 12 marca na trybunach naszego stadionu. Bilety na mecz ŁKS-u ze Stalą Rzeszów możecie zakupić JUŻ TERAZ za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od czwartku także w kasach biletowych znajdujących w al. Unii Lubelskiej. Przypominamy o naszym wyzwaniu związanym ze starciem ze Stalą, dzięki któremu domowy mecz ełkaesiaków z Chojniczanką Chojnice, najmłodsi będą mogli obejrzeć za symboliczną złotówkę (o wyzwaniu czytaj TUTAJ).