Aktualności

Pirulo piłkarzem lutego? Trwa głosowanie!

12
01 / 03 / 2023

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody za luty będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych jest Pirulo, który ma szansę po raz drugi zostać najlepszym piłkarzem miesiąca na zapleczu Ekstraklasy.

O miano Piłkarza Lutego powalczą:

  • Jakub Bielecki / Ruch Chorzów
  • Boris Moltenis / Wisła Kraków
  • Pirulo / ŁKS Łódź
  • Adam Radwański / Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • Jakub Wróbel / Sandecja Nowy Sącz

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do czwartku (2 marca, 18:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Lutego zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny