Aktualności

Pirulo piłkarzem lutego F1L!

16
05 / 03 / 2023

Pirulo uzyskał jedenaście głosów ekspertów i został wybrany piłkarzem lutego. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Łodzianie w lutym zanotowali dwa zwycięstwa i remis, a Pirulo zdecydowanie był wiodącą postacią w drużynie lidera Fortuna 1 Ligi. Hiszpan oddał dziesięć strzałów, z czego trzy przyniosły bezpośredni skutek w postaci bramek. Zanotował także jedną asystę.

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt.

Pirulo uzyskał 11 głosów ekspertów, Boris Moltenis 7 głosów (3 punkty od panelu ekspertów, 4 punkty za zwycięstwo w głosowaniu kibiców), Adam Radwański i Jakub Wróbel ex aequo po trzy punkty. Jakub Bielecki zainkasował jeden głos.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny