Kadra ŁKS-u Łódź na rundę wiosenną 2018

21 / 02 / 2018

„Rycerze Wiosny” zbudzili się z zimowego snu już dawno, a dziś obiecują walkę od pierwszego do ostatniego meczu piłkarskiej wiosny. Od pierwszej do ostatniej minuty. U siebie i na wyjeździe. Bez względu na wynik, okoliczności i przeszkody.

Czas zrobić kolejny krok i w roku 110-lecia powstania najstarszego i najbardziej zasłużonego łódzkiego klubu wspiąć się na kolejny szczebel w hierarchii krajowego futbolu. Awans na zaplecze ekstraklasy to nie cel sam w sobie, ale kolejny etap, który należy zrealizować.

A dokonać tego możemy tylko wspólnie. Wy – na trybunach, zagrzewając gorącym dopingiem spadkobierców tradycji Króla, Sadka i Terleckiego. I oni – na boisku, zgodnie z duchem sportu, rzucając na szalę swoje umiejętności, talent i godziny ciężkiej pracy.

Razem możemy stworzyć drużynę, która z każdym jest w stanie sobie poradzić. Która każdego szanuje, ale i która każdego potrafi pokonać. Najlepszą obecnie piłkarską drużynę z Łodzi i tego regionu. Drużynę „Rycerzy Wiosny”!

• Górny rząd od lewej: Janiak Michał, Radionov Ievgen, Widejko Bartosz, Kołba Michał, Kazimierczak Przemysław, Arndt Dawid, Juraszek Kamil, Kujawa Rafał, Margol Tomasz.
  • Środkowy rząd od lewej: Żałoba Jacek (kierownik drużyny), Jędrzejewski Marek (fizjoterapeuta), Skrzypiec Jakub (trener bramkarzy), Rozwandowicz Maksymilian, Bielak Lukas, Łuczak Wojciech, Koprowski Oskar, Zagdański Łukasz, Robaszek Wojciech (menedżer), Janowski Jacek (trener), Krajewski Damian (fizjoterapeuta).
  • Dolny rząd od lewej: Gamrot Mateusz, Bryła Patryk, Kostyrka Jakub, Pyrdoł Piotr, Wolski Maciej, Guzik Damian, Pyciak Paweł, Kocot Przemysław, Rozmus Kamil, Burkhardt Filip, Waśniowski Kamil.

Bramkarze:

• Kazimierczak Przemysław / 1