🎫 Bilety

Karnety (runda wiosenna 2018)

AKTUALIZACJA 13 / 12 / 2017

Drugie miejsce po rundzie jesiennej rozbudziło nasze i Wasze apetyty, dlatego na wiosnę stawiamy sobie ambitny cel – awans na zaplecze Ekstraklasy!

Oczywiście zrealizować go musimy wspólnie, dlatego liczymy, że w na wiosnę znów licznie powalczymy o kolejne zwycięstwa przy al. Unii 2 i frekwencją znów przyćmimy ligowych rywali.

Jak było w rundzie jesiennej? Zobaczcie sami…

Zalety posiadania karnetu:

1. Nie musisz poświęcać swojego czasu za każdym razem, gdy chcesz kupić bilet na kolejny mecz ŁKS-u w Łodzi
  2. Oszczędzasz pieniądze – karnet jest tańszy niż koszt wszystkich biletów na mecze w rundzie wiosennej
  3. Runda rewanżowa zwiastuje wiele ciekawych pojedynków i emocji – w końcu walczymy o najwyższe cele!
  4. Posiadając karnet masz przypisane stałe miejsce na trybunie Stadionu Miejskiego
  5. Posiadacze karnetów mogą liczyć na promocje i udział w dedykowanych najwierniejszym kibicom konkursach

Mecze w rundzie wiosennej w Łodzi:

• ŁKS ŁÓDŹ – GRYF WEJHEROWO (10-11 MARCA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – STAL STALOWA WOLA (24-25 MARCA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – ZNICZ PRUSZKÓW (28-29 KWIETNIA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – WARTA POZNAŃ (28-29 KWIETNIA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – RADOMIAK RADOM (9 MAJA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – SIARKA TARNOBRZEG (19-20 MAJA)
  • ŁKS ŁÓDŹ – LEGIONOVIA LEGIONOWO (2-3 CZERWCA)

Ceny karnetów na rundę wiosenną:

• karnet normalny120 zł
  • karnet ulgowy90 zł
  • karnet VIP normalny210 zł
  • karnet VIP ulgowy150 zł

Santa Claus on HTC  Podaruj najbliższym karnet pod choinkę!

Elegancki voucher świąteczny to propozycja dla tych, którzy chciałby zrobić wyjątkowy prezent swoim najbliższym. Można go w dowolnym momencie wymienić na karnet, przypisując dowolne wolne miejsce i sektor. To prezent, do zakupu którego nie potrzebne są żadne dane osobowe.

Vouchery dostępne są w sklepie kibiców ŁKS-u (na trybunie) oraz w kasach biletowych ustawionych od al. Unii Lubelskiej 2.