Aktualności

Dominik Budzyński nowym zawodnikiem ŁKS-u

18
16 / 07 / 2018

Dziś, tj. w poniedziałek roczną umową z Łódzkim Klubem Sportowym związał się Dominik Budzyński. Bramkarz reprezentował ostatnio barwy Śląska Wrocław, w którym też zadebiutował w ekstraklasie.

Po urazie, którego doznał w trakcie gry kontrolnej z Górnikiem Polkowice Michał Brudnicki, działacze łódzkiego klubu zareagowali błyskawicznie i w ekspresowym tempie uzupełnili kadrę pierwszego zespołu. Dziś kontrakt z beniaminkiem pierwszej ligi podpisał 26-letni Dominik Budzyński.

Urodzony w Lubartowie golkiper w przeszłości występował m.in. w Polonii Warszawa, Radomiaku, rezerwach duńskiego Viborg FF, Miedzi Legnica, a ostatnio Śląsku Wrocław. W tym ostatnim klubie piłkarz rozegrał trzy mecze w ekstraklasie (spotkania z Jagiellonią Białystok, Piastem Gliwice i Wisłą Płock).

Chociaż nie da się ukryć, że sprowadzenie Domnika Budzyńskiego wiąże się z kontuzją Michała Brudnickiego, to także ten pierwszy od dłuższego czasu znajdował się pod obserwacją łódzkich działaczy i przede wszystkim dyrektora sportowego klubu.

„Dominika obserwowaliśmy przez kilka miesięcy. Znajdował się w szerokiej kadrze Śląska Wrocław, pracował pod opieką świetnego trenera bramkarzy Krzysztofa Osińskiego, nie mamy więc wątpliwości – jego umiejętności i pracowitość predysponują go do gry w Łódzkim Klubie Sportowym. Kontuzja Michała postawiła nas w trudnej sytuacji, zdecydowaliśmy się więc na najlepsze w naszej opinii rozwiązanie” – przekonuje dyrektor sportowy ŁKS-u, Krzysztof Przytuła.

Dominik Budzyński związał się z łódzkim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2019 roku.

Oczywiście zatrudnienie nowego piłkarza, z którym klub wiąże niemałe nadzieje, nie oznacza że ŁKS rezygnuje z Michała Brudnickiego. Wszyscy mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia Michała i mocno trzymamy kciuki, aby nastąpiło to jak najszybciej!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]