Zrób zdjęcie i wygraj głośniki marki Edifier!

02 / 03 / 2019

Wraz z inauguracją rundy wiosennej powraca konkurs organizowany przez ŁKS i naszego partnera – firmę Edifier. Zrób zdjęcie, na którym wspierasz ełkaesiaków w walce o ligowe punkty i wygraj zestaw głośników Edifier Prisma o wartości 700 zł!

Co trzeba zrobić?

1. Po pierwsze – uczestniczyć na meczu ŁKS – Garbarnia.
  2. Po drugie – wypatrywać nasze hostessy z ramką ŁKS-u.
  3. Po trzecie – zrobić zdjęcie, na którym wspierasz Rycerzy Wiosny.
  4. Po czwarte – udostępnić zdjęcie na Instagramie i oznaczyć hashtagiem #lkslodz.

Uwaga! Twoje zdjęcie musi być dostępne publicznie.

Konkurs trwa do zakończenia dzisiejszego meczu. Zdjęcia wrzucone po spotkaniu z Garbarnią nie będą brane pod uwagę.

Po końcowym gwizdku arbitra spiker ogłosi zwycięzcę. Nagrodę można odebrać zaraz po zakończonym meczu (przed głównym wejściem na trybunę) lub umówić się z nami na inny, dogodny dla Ciebie termin.

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Nagroda

Nagrodą w konkursie są znane ze smukłego i futurystycznego wzornictwa oraz wyjątkowej jakości dźwięku, głośniki Edifier 2.1 E3350BT Prisma.