Klubowy magazyn „Nasza eŁKSa” zadebiutuje na meczu z Garbarnią!

Klub

Klubowy magazyn „Nasza eŁKSa” zadebiutuje na meczu z Garbarnią!

01.03.2019

01.03.2019

Przy okazji sobotniego spotkania z Garbarnią będzie można nabyć pilotażowe wydanie magazynu „Nasza eŁKSa”. Pismo ukaże się w objętości 32 stron, a jego cena to 5 złotych. W pierwszym numerze będzie można przeczytać między innymi obszerny wywiad z Krzysztofem Przytułą, dyrektorem sportowym ŁKS-u. Nie zabraknie też oczywiście informacji dotyczących samego starcia dwóch byłych mistrzów Polski.

W dniu meczu magazyn będzie dostępny w punktach gastronomicznych na koronie stadionu. W kolejnych dniach będzie można go nabywać również w oficjalnym sklepie kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, który znajduje się na parterze trybuny głównej przy alei Unii. – Pracujemy nad tym rozwinięciem sieci kolportażu i mam nadzieję, że w kolejnych tygodniach liczba punktów, gdzie będzie można kupić „Naszą eŁKSę” będzie systematycznie rosła – mówi Dariusz Lis, dyrektor Łódzkiego Klubu Sportowego. – Zależało nam, aby wystartować z „Naszą eŁKSą” od początku rundy i jesteśmy zadowoleni, że nam się to udało. Pismo prezentuje się atrakcyjnie pod względem graficznym, a w parze z interesującą szatą graficzną idzie też dużo ciekawej treści.

Od strony redakcyjnej nad całością projektu czuwa rzecznik prasowy Łódzkiego Klubu Sportowego – Bartosz Król. – Chcemy, aby „Nasza eŁKSa” była czymś więcej niż zwykłym programem meczowym. Dlatego zdecydowana większość treści będzie mieć unikatowy charakter i artykuły publikowane na łamach pisma nie będą się pojawiały na ani na  łamach oficjalnej strony internetowej ŁKS-u, ani na klubowych profilach społecznościowych – podkreśla Król. – Zależy nam też na tym, aby pismo zainteresowało jak najszerszą grupę czytelników. Dlatego obok informacji dotyczących pierwszej drużyny, regularnie będą pojawiać się materiały poświęcone stale rozwijającej się Akademii ŁKS czy też rozkładówka z rebusami oraz łamigłówkami o różnym stopniu trudności.

Swoje miejsce na łamach „Naszej eŁKSy” znaleźli też od dawna znani i lubiani wśród kibiców autorzy – Remek Piotrowski i Łukasz „Kura” Adamski”. Pierwszy z nich – mający na koncie świetnie przyjętą książkę „110 meczów na 110 lat Łódzkiego Klubu Sportowego” – będzie w swoim niepowtarzalnym stylu przybliżał rozmaite ciekawostki z dziejów ŁKS-u, a drugi – mający za sobą występy w biało-czerwono-białych barwach – jako felietonista będzie opowiadał o rozterkach towarzyszących życiu wiernego kibica. – Stałym elementem każdego wydania będą ponadto plakaty i wywiady. Od następnego numeru planujemy też pojawienie się nowych rubryk, w których kibice będą mogli poznać nieco lepiej zawodników „w cywilu” oraz… dziennikarzy, którzy od lat goszczą na trybunie prasowej ŁKS-u – dodaje Król. – Przez ostatnie niemal 15 lat miałem okazję pracować i współpracować przy tworzeniu różnych formatów prasowych, od sportowych po lifestylowe. Bardzo się cieszę, że mogę teraz wykorzystać te wszystkie doświadczenia przy rozwijaniu „Naszej eŁKSy”. Wraz z całym zespołem redakcyjnym liczymy, że pismo spotka się z przychylnym przyjęciem rynku.

Drugi numer „Naszej eŁKSy” planowany jest przy okazji kolejnego meczu ligowego, który ŁKS rozegra przed własną publicznością – czyli w sobotę 16 marca, gdy rywalem „Rycerzy Wiosny” będzie ekipa Warty Poznań.