Zostań sponsorem meczu ŁKS – Podbeskidzie

Zostań sponsorem meczu ŁKS – Podbeskidzie

Piłkarski mecz drużyn grających o ekstraklasę: ŁKS – Podbeskidzie Bielsko-Biała, to okazja na efektywną reklamę Twojej firmy i zbudowanie więzi z marką. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Jedno z najważniejszych w kwietniu wydarzeń sportowych w regionie na nowoczesnym Stadionie Miejskim w Łodzi na żywo obejrzy w najbliższy piątek ok. 10 tys. widzów, a tysiące innych zobaczy je w telewizji, na ekranie komputerów i telefonów, co pozwoli sponsorowi meczu dotrzeć za pośrednictwem różnych mediów do szerokiego grona potencjalnych klientów w różnym wieku i z różnych grup społecznych.

Wg badań Pentagon Reaserch od początku sezonu ŁKS do końca lutego wygenerował wartość reklamową bliską 30 mln zł. Wpływ na to miało m.in. blisko 107 tys. ekspozycji w dwóch kanałach – telewizji i social mediach. Trzy najciekawsze mecze domowe ŁKS-u na stadionie Króla ściągnęły przed telewizory 256,5 tys. kibiców. 13 mln skumulowanej widowni spotkań z udziałem ełkaesiaków to wynik, który zasługuje na uwagę.

Co równie ważne, sponsoring tak prestiżowego wydarzenia sportowego pozwoli skojarzyć Twoją markę z pozytywnymi emocjami, entuzjazmem i sportowym duchem rywalizacji. Mecze ŁKS-u to przecież doskonały sposób na budowanie więzi z marką.

Reklama na stadionie gwarantuje maksymalną widoczność. Bandy LED znajdujące się wokół murawy oraz bannery umieszczone na stadionie zapewnią Twojej marce doskonałą ekspozycję i zwiększą jej rozpoznawalność, pomagając osiągnąć efekty wizerunkowe oraz sprzedażowe. Poza okazją do zaprezentowania Twojej firmy przy boisku, skorzystasz także z innych korzyści, takich jak promocja wokół obiektu, w ekskluzywnej strefie skybox czy w mediach społecznościowych.

W ramach oferty „Sponsor meczu” oferujemy:

• 3 minuty reklam na bandach LED
  • dwa bannery (3×1 m) wokół murawy
  • posty w klubowych social mediach
  • 12-osobową ekskluzywną lożę w strefie Skybox
  • 10 spotów na stadionowych telebimach
  • komunikat spikera
  • reklamę ulotkową
  • rollupy w strefie VIP oraz Skybox
  • strefę ekspozycyjną przed stadionem

Skontaktuj się z nami:

Marcin Klimaszewski / tel.: 602 205 411 / e-mail: biznes@lkslodz.pl