Klub

M. Śliwa i B. Biel po Termalice

16.04.2023

16.04.2023

M. Śliwa i B. Biel po Termalice

– Ciężko pogodzić się z tym, że nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca – po niedzielnym meczu ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką głos zabrali także nasi piłkarze: Maciej Śliwa i Bartosz Biel.

Maciej Śliwa (piłkarz ŁKS-u): Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku i drugiej połowy. Przed przerwą wszystko mieliśmy pod kontrolą. W drugiej nie wyglądaliśmy tak dobrze. Nie byliśmy sobą. Oczywiście cieszę się z tego, że zagrałem od początku i cieszę się z gola, ale to sprawy drugorzędne. Wszyscy gramy do jednej bramki.

Bartosz Biel (piłkarz ŁKS-u): Wiedzieliśmy o jaką stawkę gramy. Na razie ciężko pogodzić się z tym, że nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. Zabrakło boiskowego cwaniactwa i finalnie remisujemy spotkanie. Sam mecz chyba mógł się podobać. Myślę, że oba zespoły zasługują na grę w ekstraklasie w przyszłym sezonie.