Stipe Jurić: Trzeba być teraz odważnym

Klub

Stipe Jurić: Trzeba być teraz odważnym

15.04.2023

15.04.2023

– Teraz presja będzie jeszcze większa, ale trzeba się cieszyć tym czasem i być odważnym. Jesteśmy ŁKS, a ŁKS wychodzi na boisko zawsze, żeby zdobyć trzy punkty – powiedział Stipe Jurić przed meczem na szczycie pierwszej ligi, w którym łodzianie zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Stipe Jurić (piłkarz ŁKS-u): Wyznaję zasadę, że trzeba być cierpliwym. To jest w tym najtrudniejsze, ale jestem spokojny, ciężko trenuję i wiem, że wszystko przyjdzie z czasem. Uczucie towarzyszące chwili, gdy zdobywam bramki jest wyjątkowe. Dlatego jestem napastnikiem. Do końca zostało osiem meczów i moim celem zawsze będzie zdobycie gola w każdym kolejnym spotkaniu, ale najważniejsza w tym jest drużyna i jej dobro. […] Ważne jest to, że wszyscy jesteśmy razem. I wszyscy, piłkarze i kibice, chcemy iść w kierunku ekstraklasy. Kibice bardzo nas napędzają. I nie mówię tak dlatego, że wypada. Dają nam naprawdę dużo dobrej energii. […] Teraz presja będzie jeszcze większa, ale trzeba się cieszyć czasem, który przed nami i być odważnym. Jesteśmy ŁKS, a ŁKS wychodzi na boisko zawsze, żeby zdobyć trzy punkty.