Klub

Damian Sylwestrzak znów sędzią meczu z Termaliką

13.04.2023

13.04.2023

Damian Sylwestrzak znów sędzią meczu z Termaliką

fot. Tadeusz Skwiot / Cyfrasport

Rozjemcą niedzielnego meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zagra na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, będzie Damian Sylwestrzak. On także sędziował też pierwsze spotkanie tych zespołów w Łodzi.

W tym sezonie arbiter z Wrocławia sędziuje przede wszystkim mecze w PKO BP Ekstraklasie, ale spotkaliśmy się z nim przy okazji jesiennego zakończonego remisem 1:1 spotkania właśnie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. W zeszłym sezonie był ponadto sędzią naszego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2), a w 2020 roku rozjemcą bezbramkowo zremisowanego starcia łodzian z Arką w Gdyni.

W niedzielę asystentami Damiana Sylwestrzaka będą Adam Karasewicz oraz Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym Kornel Paszkiewicz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Wajda i Jacek Małyszek. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.