Aktualności

„Poszedłem w ciemno”. Bobek i Janczukowicz po Górniku

5
12 / 04 / 2023

– Cieszę się przede wszystkim z tego, że pomogłem drużynie w momencie, gdy nie wszystko się nam układało – powiedział po meczu z Górnikiem Łęczna Aleksander Bobek, a Piotr Janczukowicz stwierdził, że ten punkt należy mimo wszystko szanować.

Aleksander Bobek (piłkarz ŁKS-u): Przy karnym poszedłem w ciemno. Cieszę się przede wszystkim z tego, że pomogłem drużynie w momencie, gdy nie wszystko się nam układało. Na pewno martwi, że to już szósty rzut karny podyktowany dla rywali. Nie udało się wygrać, ale z przebiegu gry wynika, że powinniśmy szanować ten punkt.

Piotr Janczukowicz (piłkarz ŁKS-u): Za nami ciężki mecz. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu, mogliśmy więcej z siebie dać. Najważniejsze, że wracamy do domu z jednym cennym punktem. Teraz gramy z Termaliką, więc najważniejsze, to skupić się na tym spotkaniu i spróbować przywieźć stamtąd komplet punktów.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny