Klub

Mateusz Kowalczyk: Pełna mobilizacja

11.04.2023

11.04.2023

Mateusz Kowalczyk: Pełna mobilizacja

– Oczywiście, to trener podejmuje decyzję, ale jeśli chodzi o mnie, czuję się gotowy na grę przez dziewięćdziesiąt minut – mówi przed wtorkowym meczem z Górnikiem Łęczna pomocnik ŁKS-u Mateusz Kowalczyk, który ostatnio zmagał się z urazem, ale jest już zdrowy.

Mateusz Kowalczyk (piłkarz ŁKS-u): Trenuję od tego tygodnia z drużyną na sto procent. Oczywiście, to trener podejmuje decyzję, ale jeśli chodzi o mnie, czuję się gotowy na grę przez dziewięćdziesiąt minut w meczu z Górnikiem Łęczna. Tak jak ostatnio wspominał nasz trener, każdy punkt waży teraz dużo, a każdy zespół na swoje cele. Jedziemy tam w pełni zmobilizowani. Zrobimy wszystko, żeby zgarnąć trzy punkty. […] Wiem, że przede mną i całym klubem dziewięć ostatnich kolejek, więc przed nami bardzo intensywny czas, ale wierzę, że stworzymy jedną wielką rodzinę i razem sprawimy, że w czerwcu będziemy się wszyscy cieszyć, wiadomo z jakiej przyczyny.