Marcin Kochanek sędziuje mecz w Łęcznej

Klub

Marcin Kochanek sędziuje mecz w Łęcznej

06.04.2023

06.04.2023

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Mecz 26. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna poprowadzi Marcin Kochanek.

W tym sezonie arbiter ten prowadził dwa mecze z udziałem piłkarzy naszego klubu i co ciekawe, oba zakończyły się naszymi zwycięstwami 3:2 (pierwsza drużyna wygrała w Głogowie z Chrobrym, a drugi zespół w niedawno rozegranym spotkaniu pokonał Legionovię).

W bieżących rozgrywkach sędzia z Opola prowadził 14 meczów (na zapleczu ekstraklasy, w Fortuna Pucharze Polski i III lidze), w których pokazał w sumie 56 żółtych kartek, 4 czerwone kartki i ośmiokrotnie wskazał na jedenasty metr.

We wtorek asystentami Marcina Kochanka będą Maciej Kosarzecki i Jacek Babiarz, a sędzią technicznym Karol Iwanowicz. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Łukasz Szczech oraz Arkadiusz Kamil Wójcik. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.