Aktualności

Dołącz do lidera na Patronite

32
14 / 04 / 2023

Osiem miesięcy na Patronite już za nami. Przed nami finisz pierwszej ligi. To jeden z najlepszych momentów, żeby dołączyć do ŁKS-u na Patronite, bo Wasze zaangażowanie i cała przekazana moc, może bezpośrednio wpłynąć na masę ważnych rzeczy – na atmosferę wokół klubu w najważniejszych chwilach sezonu, jakość przygotowanych materiałów i tym samym frekwencję na meczach.

Gramy przecież do jednej bramki. Zagraj z nami. Kazimierz Moskal i nasi piłkarze są już na ostatniej prostej, więc czas zewrzeć szeregi i wrzucić piąty bieg – nie tylko na boisku, ale także na trybunach i wszędzie tam, gdzie pojawia się ŁKS. Ty i Patronite możecie nam w tym bardzo pomóc. Nie zwlekaj chwili dłużej i nie zastanawiaj się. Załóż szalik, kup bilet na najbliższy mecz i dołącz do grona Patronów, którzy wspierają klub i otrzymują w zamian atrakcyjne nagrody.

W trakcie ostatnich ośmiu miesięcy ełkaesiacy nie próżnowali. Kilka faktów związanych z naszą działalnością na Patronite:

 • zebraliśmy łącznie już blisko 50 tys. zł
 • otrzymujemy blisko 5 tys. zł miesięcznie
 • średnia wielkość wpłat to 54,53 zł
 • aktualnie wspiera nas 124 patronów
 • wsparło nas dotychczas 178 patronów
 • 185 osób obserwuje nasz profil
 • najczęściej wybierany próg to 20 zł
 • mamy 15 patronów na progach 100 i 250 zł
 • W ostatnich 30 dniach dołączyło do nas 15 nowych patronów

A teraz razem podkręćmy tempo. Wasze zaangażowanie na Patronite będzie miało bezpośrednie przełożenie na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i naszych social mediach. A to z kolei przełoży się na wiele innych rzeczy – na to, jak się mówi i pisze o ŁKS-ie, na wspomnianą wcześniej frekwencję, na klimat na meczach i wokół nich.

Innymi słowy – jesteś naszym asem w rękawie. Jokerem w talii trenera. I kimś, kto może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę w ostatnich minutach najważniejszego meczu. W czerwcu chcemy się tylko cieszyć!

Dołącz już dziś lub spraw komuś prezent

Słyszycie o ŁKS na Patronite pierwszy raz? Nic straconego! Dołączyć do grona naszych Patronów możecie w każdej chwili. Przygotowaliśmy kilka progów (od 10 zł do 1908 zł), wiosną dodaliśmy nowy próg, o który prosiło wielu kibiców (75 zł), dlatego zaangażować może się każdy. Dla nas liczy się każda złotówka. Pamiętajcie też, że każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Patronów. To naprawdę unikalne rzeczy przygotowane specjalnie z myślą o tych, którzy postanowią nas wesprzeć – m.in. karty z zawodnikami, vouchery, zaproszenia VIP na mecze, koszulki meczowe, sesje zdjęciowe na stadionie Króla, wycieczki po Browarze Staropolskim, gdzie powstaje piwo Rodowite czy imienne certyfikaty Patronów.

W Patronite istnieje również możliwości zakupu kuponu podarunkowego! To rodzaj vouchera, który pozwala wykupić subskrypcję na naszym profilu i przekazać go jako prezent. Taki voucher to nie tylko świetny pomysł na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, ale i szansa na realne wsparcie naszych działań. Osoba obdarowana dołączy do grona naszych Patronów i może zostać z nami dłużej! Więcej TUTAJ.

ŁKS na Patronite.pl

Patronite.pl to platforma crowdfundingowa łącząca autorów (w tym przypadku nasz klub) z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

W naszym przypadku to świetna okazja do dodatkowego wsparcia tych segmentów działalności klubu, które wpływają na wszystko, co ŁKS ma do zaoferowania w przestrzeni internetowej (np. ŁKS TV) i co w przyszłości przełoży się na jakość, ilość i formę unikalnych materiałów wideo, foto, programów, audycji czy relacji na żywo.

Wejdźcie na profil ŁKS-u w Patronite (TUTAJ) i przekonajcie się jak łatwo teraz zainwestować we wszystko, dzięki czemu będziecie mogli żyć ŁKS-em siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób mogę zostać Waszym patronem?

1. Na początek należy zalogować się na swoje konto Patronite, klikając w prawym, górnym rogu ekranu: 

2. Teraz przechodzimy do naszego konta, jako tego, które chcemy wspierać:

3. Po wejściu na profil wybieramy odpowiadający nam próg i klikamy na niego (podświetli się na niebiesko i pojawi się informacja „Zostań Patronem”),

4. Następnie trzeba zdecydować się na jedną z trzech metod płatności:

 • płatność kartą (Imoje)
 • PayPal
 • Tpay

Zobacz, jak krok po kroku wygląda proces płatności dla każdej z tych metod: Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem?

5. Na koniec powinniśmy dostać maila z potwierdzeniem. 

I już możemy cieszyć się z korzyści, które zapewnia nam bycie Patronem ŁKS Łódź!SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny