Klub

Zmiany na ławce trenerskiej w meczu z Wigrami

05.10.2018

05.10.2018

Zmiany na ławce trenerskiej w meczu z Wigrami

Podczas spotkania z Wigrami w sztabie szkoleniowym pojawią się trenerzy Akademii ŁKS. Asystentem Kazimierza Moskala zamiast Macieja Musiała będzie Marcin Pogorzała, a rozgrzewkę z bramkarzami zamiast Jacka Janowskiego przeprowadzi Michał Zapart.

Absencja trenera Musiała wynika z kary dyskwalifikacji na jedno spotkanie nałożonej na niego przez Komisję Dyscyplinarną PZPN po meczu z Sandecją w Nowym Sączu, w czasie którego arbiter główny odesłał drugiego szkoleniowca ŁKS-u na trybuny.

Opiekujący się bramkarzami Jacek Janowski na ławce trenerskiej być może zasiądzie, ale wskutek urazu, którego nabawił się na czwartkowych zajęciach z pierwszym zespołem, na razie jego stan zdrowia nie pozwala mu na prowadzenie jakichkolwiek treningów z golkiperami Łódzkiego Klubu Sportowego.

Zarówno Marcinowi Pogorzale, jak i Michałowi Zapartowi, który jest wychowankiem ŁKS-u, życzymy udanego debiutu u boku Kazimierza Moskala!