Drużyna

Zmiana terminu pierwszego domowego meczu ŁKS

25.08.2020

25.08.2020

Zmiana terminu pierwszego domowego meczu ŁKS

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Zaplanowane na 3. kolejkę Fortuna 1 Ligi spotkanie ŁKS-u ze Stomilem Olsztyn, czyli pierwszy domowy mecz ełkaesiaków w tym sezonie, odbędzie się w sobotę 12 września.

Na zmianę terminu wpłynęła decyzja stacji Polsat Sport, która w każdej kolejce transmituje trzy spotkania pierwszoligowców. Okazuje się, że „Rycerzy Wiosny” zobaczymy na antenie Polsatu Sportu nie tylko w pierwszej i drugiej kolejce, ale i także w trzeciej, gdy zmierzą się właśnie ze Stomilem Olsztyn.

Dodajmy, że będzie to pierwszy domowy mecz podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 12 września o godz. 12.40. W ramach tej samej kolejki w Polsacie Sport obejrzymy czwartkowe starcie Chrobrego Głogów z Widzewem (10 września) i niedzielne Górnika Łęczna z Arką Gdynia (13 września).