Aktualności

Zmiana miejsca rozegrania meczu ŁKS II – GKS Jastrzębie

7
14 / 05 / 2024

Fot. Łukasz Grochala | Cyfrasport

Mecz 34. kolejki 2. Ligi: ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie zostanie rozegrany w sobotę 25 maja br. na Stadionie Miejskim MOSiR przy ul. Harcerskiej 14b w Jastrzębiu Zdroju.

Decyzję o zmianie miejsca rozegrania ww. meczu wymusiły dwie ważne okoliczności. Tego samego dnia (tj. w sobotę 25 maja) na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi odbędzie się spotkanie 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em a Stalą Mielec. Poza tym wspomnianą zmianę podyktowała chęć spełnienia warunku, wedle którego wszystkie mecze ostatniej kolejki 2. Ligi powinny rozpocząć się tego samego dnia i o tej samej porze, co w Łodzi nie byłoby możliwe.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny