Aktualności

Zareklamuj się na bandach LED na topowym meczu ŁKS – Arka

6
13 / 10 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Przed nami szlagier Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Arką Gdynia. Jeśli zależy Ci na efektywnej promocji firmy podczas pełnego emocji widowiska sportowego, skorzystaj z naszej oferty i zareklamuj się na bandach LED.

Niedzielny mecz ŁKS-u z Arką elektryzuje kibiców nie tylko w Łodzi i Gdyni. Spodziewamy się kompletu widzów na trybunie, a że transmisję telewizyjną ze spotkania przeprowadzą Polsat Sport i Polsat Box GO, dzięki reklamie na bandach LED dotrzesz w niedzielę co najmniej do 100 tysięcy piłkarskich fanów.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami:Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny