Aktualności

Sprzedaż biletów na mecz z Arką Gdynia

17
10 / 10 / 2021

W niedzielę 17 października ŁKS zmierzy się z Arką. Na stadionie Króla. W naszym domu. Nie może Cię tam zabraknąć! Sprzedaż biletów ruszy we wtorek.

Bilety na topowy mecz ŁKS-u z Arką Gdynia dostępne będą już od wtorku od godz. 12 w kasie biletowej Łódź Sport Arena (poniżej harmonogram sprzedaży i ceny biletów) oraz w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl).

Przy tej okazji na mecz z Arką zapraszamy zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz zorganizowane grupy młodych zawodników szkółek piłkarskich wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy dla Was specjalne bezpłatne bilety, więc jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o możliwie szybki kontakt na adres: mateusz.zegota@lkslodz.pl.

Instrukcja zakupu biletu na mecz z Arką:

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Arka Gdynia”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Cennik biletów na topowy mecz z Arką Gdynia (niedziela, 17 października, godz. 12.40):

 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy)
 • VIP: 120 zł (normalny), 110 zł (ulgowy)
 • VIP GOLD: 150 zł

Harmonogram sprzedaży w kasach:

 • Wtorek, 12 października: godz. 12 – 16 (Łódź Sport Arena)
 • Środa, 13 października: godz. 9 – 16 (Łódź Sport Arena)
 • Czwartek, 14 października: godz. 10 – 18 (Łódź Sport Arena)
 • Piątek, 15 października: godz. 9 – 16 (Łódź Sport Arena)
 • Sobota, 16 października: NIECZYNNE
 • Niedziela, 17 października (dzień meczu): od godz. 10 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny