Klub

Zareklamuj się na bandach LED na meczu ŁKS – Górnik Łęczna

01.09.2022

01.09.2022

Zareklamuj się na bandach LED na meczu ŁKS – Górnik Łęczna

Dotrzyj do tysięcy osób dzięki reklamie na bandach LED podczas meczu ŁKS-u z Górnikiem Łęczna. Efektywna promocji firmy i pełne emocji widowisko sportowe to idealne połączenie.

W poniedziałkowy wieczór na stadionie Króla piłkarze ŁKS-u zmierzą z Górnikiem Łęczna. Spodziewamy się pełnego emocji rewanżu za finał barażów, który tylko na żywo obejrzy kilka tysięcy widzów, a jeszcze więcej za pośrednictwem telewizyjnej transmisji przeprowadzonej przez Polsat Sport i Polsat Box GO. Dzięki reklamie na bandach LED dotrzesz przy okazji tego meczu co najmniej do 100 tysięcy piłkarskich fanów.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z nami: