Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Przedszkoli

15 / 11 / 2019

fot. Lens Strong

Łódzki Klub Sportowy już 6 grudnia, czyli dokładnie w Mikołajki, organizuje mikołajkowy turniej dla placówek przedszkolnych, a całe wydarzenie odbędzie się w Łódź Sport Arenie – czerwonej hali przy al. Unii Lubelskiej 2. Aby zgłosić swoje przedszkole do udziału, wystarczy wypełnić specjalny formularz rekrutacyjny.

Jak co roku, ŁKS w okresie przedświątecznym planuje mnóstwo działań związanych z najmłodszymi fanami sportu i piłki nożnej. W tegoroczne Mikołajki klub postanowił zaangażować przedszkolne pokolenie i zintegrować je właśnie z piłką nożną!

Zasady turnieju

• Wydarzenie będzie trwać w godzinach 9:00 – 14:00.
  • Grupy przedszkolaków rozegrają między sobą mecze trwające po 10 minut .
  • Każdy zespół może zgłosić maksymalnie 10 zawodników – w grze 4 małych piłkarzy + bramkarz oraz pięcioro dzieci na ławce rezerwowych.
  • Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy (po 4 zespoły). Do półfinału awansują po dwie najwyżej punktowane drużyny, a w finale zostanie rozstrzygnięty zwycięzca spośród dwóch najlepszych półfinalistów.
  • W turnieju mogą brać udział wyłącznie chłopcy (aczkolwiek zapraszamy całe grupy przedszkolne do wspólnych zabaw i kibicowania).

Podczas przedsięwzięcia zostaną przygotowane specjalne, świąteczne atrakcje, a wśród nich między innymi: Strefa Świętego Mikołaja, malowanie buziek, poczęstunek, prezenty dla każdego przedszkolaka, a także wspólne pisanie listów i tworzenie ozdób świątecznych przy wsparciu animatorek i animatorów!

Rekrutacja będzie trwać do dnia 22 listopada – wybrane placówki zostaną poinformowane telefonicznie i mailowo o zakwalifikowaniu do turnieju.

Zgłaszające się przedszkole powinno przygotować imienną listę uczestników w każdym zespole.