Klub

Oglądaj „Świat eŁKSy” w TVP3 Łódź

11.11.2019

11.11.2019

Oglądaj „Świat eŁKSy” w TVP3 Łódź

fot. Artur Kraszewski

Zapraszamy do obejrzenia pilotażowego odcinka magazynu o Łódzkim Klubie Sportowym na antenie TVP3 Łódź. W dzisiejszym programie, który rozpocznie się o godzinie 18:15, nie zabraknie aktualności zarówno związanych z pierwszą drużyną, jak i Akademią ŁKS.

Telewidzowie z Łodzi i regionu w poniedziałkowym programie będą mogli zobaczyć między innymi jak ełkaesiacka społeczność celebrowała Święto Niepodległości podczas piątkowego meczu ze Śląskiem Wrocław. Będzie też o pucharowych emocjach z udziałem zarówno pierwszej, jak i drugiej drużyny, a także o postępach w rozbudowie stadionu przy al. Unii. O zbliżających się meczach reprezentacji do lat 21 opowiedzą natomiast Piotr Pyrdoł i Jan Sobociński, czyli dwaj wychowankowie ŁKS-u, których na zgrupowanie powołał Czesław Michniewicz – selekcjoner reprezentacji młodzieżowej.

Całość prowadzą Maciej Wenerski z TVP3 Łódź i Bartosz Król z ŁKS TV.