Aktualności

Oglądaj „Świat eŁKSy” w TVP3 Łódź

18
11 / 11 / 2019

fot. Artur Kraszewski

Zapraszamy do obejrzenia pilotażowego odcinka magazynu o Łódzkim Klubie Sportowym na antenie TVP3 Łódź. W dzisiejszym programie, który rozpocznie się o godzinie 18:15, nie zabraknie aktualności zarówno związanych z pierwszą drużyną, jak i Akademią ŁKS.

Telewidzowie z Łodzi i regionu w poniedziałkowym programie będą mogli zobaczyć między innymi jak ełkaesiacka społeczność celebrowała Święto Niepodległości podczas piątkowego meczu ze Śląskiem Wrocław. Będzie też o pucharowych emocjach z udziałem zarówno pierwszej, jak i drugiej drużyny, a także o postępach w rozbudowie stadionu przy al. Unii. O zbliżających się meczach reprezentacji do lat 21 opowiedzą natomiast Piotr Pyrdoł i Jan Sobociński, czyli dwaj wychowankowie ŁKS-u, których na zgrupowanie powołał Czesław Michniewicz – selekcjoner reprezentacji młodzieżowej.

Całość prowadzą Maciej Wenerski z TVP3 Łódź i Bartosz Król z ŁKS TV.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]