Aktualności

Piętnaste wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

8
08 / 11 / 2019

 

No i bum – „Nasza eŁKSa” świętuje kolejny mały jubileusz, bo już po raz 15. trafia właśnie w Wasze ręce. Cała redakcja jak zwykle dała z siebie wszystko, abyście przeczytali numer „od deski do deski” i nie mogli się doczekać następnego – który ukaże się dopiero na przełomie listopada i grudnia, czyli tuż przed meczem z Cracovią.

W rubryce Wywiad Numeru tym razem nie rozmawialiśmy z żadnym z byłych piłkarzy, a postanowiliśmy odpytać kogoś, kto jest blisko drużyny, ale… cały czas pozostaje w jej cieniu. Mowa o doktorze Rafale Długozimie, czyli lekarzu „Rycerzy Wiosny”, który na co dzień specjalizuje się w ortopedii oraz traumatologii.

Równie ciekawą rozmowę – ale już z cyklu Bywalcy Loży Prasowej – przeprowadziliśmy również z Arturem Kraszewskim, którego fotografie oglądacie praktycznie każdego dnia na łamach oficjalnej strony ŁKS-u, a także na klubowych profilach w mediach społecznościowych i… w „Naszej eŁKSie”.

Ponadto odbywamy pełną wrażeń i przydatnych obserwacji podróż do Kraju Basków wraz z trenerami Akademii ŁKS oraz przypominamy rozległe związki Łódzkiego Klubu Sportowego z X muzą. Nie omieszkaliśmy również podsumować ostatnich występów „Rycerzy Wiosny” oraz zapowiedzieć piątkowego starcia ze Śląskiem Wrocław.

Wasz ulubiony magazyn tradycyjnie zawiera też ligowe plakaty, sporo rozrywki i dziesiątki liczb dla miłośników statystyk. Uważni czytelnicy natrafią także na pewien spektakularny powrót oraz… zaproszenie do współpracy dla wszystkich, którzy czują się na siłach, aby „Nasza eŁKSa” była jeszcze lepszym niż do tej pory wydawnictwem.

Miłej lektury i niech po piątkowym meczu znowu będzie w Łodzi bal!


Magazyn „Nasza eŁKSa” można nabywać:

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

  • Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]