Aktualności

Zwolnij swoje miejsce na mecz ze Śląskiem Wrocław

12
07 / 11 / 2019

Wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojawić się na piątkowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, zachęcamy do skorzystania z opcji zwolnienia swojego miejsca.

Każde zwolnione miejsce daje możliwość zakupu wejściówki jednorazowej dla osoby, która chciałaby obejrzeć spotkanie i tym samym zapewnia dodatkowy wpływ do klubowej kasy oraz rzeczywisty komplet publiczności na trybunie.

Do tej pory z opcji zwolnienia miejsca skorzystały już 1573 osoby! Wszystkim z nich serdecznie dziękujemy i nakłaniamy do ponownego „oddania” swojego krzesełka innemu kibicowi, który chciałby obejrzeć zmagania „Rycerzy Wiosny”.

  • 143 / v Lechia Gdańsk
  • 199 / v Lech Poznań
  • 370 / v Piast Gliwice
  • 271 / v Legia Warszawa
  • 237 / v Arka Gdynia
  • 145 / v Korona Kielce
  • 208 / v Raków Częstochowa

Istnieje również opcja zwolnienia miejsca konkretnej osobie (np. członkowi rodziny czy znajomemu).


Jak zwolnić miejsce?

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE).

Co się dzieje ze zwolnionym miejscem?

Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i może trafić do otwartej sprzedaży lub zostanie przeznaczone dla konkretnej osoby, którą wskaże osoba zwalniająca – zależy to od wyboru jakiego dokona zwalniający podczas operacji. Gdy jeszcze raz będziemy chcieli wcisnąć ten przycisk, na ekranie powinien pojawić się komunikat: „Nie odnaleziono rezerwacji, dla której można zwolnić miejsce”.

Uwaga! Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków – oddanego miejsca nie można też już odzyskać.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]