Na zawsze w naszej pamięci

Klub

Na zawsze w naszej pamięci

06.11.2019

06.11.2019

Początek listopada to tradycyjny czas wspominania tych, których nie ma już z nami. Oczywiście dotyczy to także zawodników, którzy przez lata byli idolami publiczności przy al. Unii 2. W Dzień Zaduszny na antenie Radia Łódź, czyli naszego partnera medialnego, można było w magazynie sportowym posłuchać specjalnej audycji poświęconej dawnym gwiazdom ŁKS-u. Dziś udostępniamy ją też na łamach naszego portalu…

W programie przygotowanym przez redaktora Piotra Andrzejczaka piłkarzy z przeplatanką wspominali nestorzy łódzkiego dziennikarstwa: Wojciech Filipiak, Dariusz Postolski i Marek Kondraciuk, który obecnie pełni funkcję dyrektora Wydziału Sportu UMŁ. Nie zabrakło anegdot o założycielach klubu, o słynnym zeszycie Leszka Jezierskiego czy też innych legendarnych już postaciach – jak Władysław Karasiak, Stanisław Baran oraz Henryk Szymborski.

Całość materiału można wysłuchać klikając w poniższy link: