Zapowiedź meczu Legionovia – ŁKS II Łódź

13 / 10 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W środę na ligowe boisko wybiegną zawodnicy rezerw ŁKS-u. Biało-czerwono-biali w ramach 13. kolejki trzeciej ligi zagrają na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Początek meczu już o godz. 15:30.

Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka mieli niewiele czasu na przygotowania do środowego meczu. W ubiegły weekend drużyna ŁKS-u stoczyła bój z GKS-em Wikielec zakończony remisem 2:2. Ełkaesiacy byli bliscy zgarnięcia trzech punktów, ale ostatecznie dwa “oczka” stracili w doliczonym czasie gry. Ewentualne zwycięstwo na boisku lidera pozwoli łodzianom awansować o kilka pozycji w tabeli.

Legionovia od czterech meczów jest bezbłędna. Gospodarze pokonali kolejno Pilicę Białobrzegi, Mamry Giżycko, Broń Radom i Pelikana Łowicz. Ostatnią stratę punktów gracze z Legionowa zanotowali ponad miesiąc temu, kiedy to w Legia Training Center zremisowali z rezerwami stołecznej drużyny 1:1.

Początek spotkania w Legionowie zaplanowano na godz. 15:30.