Aktualności

Andrzej Dawidziuk: Jestem zaskoczony tym, co zobaczyłem

4
11 / 10 / 2021

– Bardzo doceniam fakt, że praca z bramkarzami jest dostrzegana w Łódzkim Klubie Sportowym i że trenerzy bramkarzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. A tylko dobrze wyedukowany trener jest gwarantem rozwoju swoich podopiecznych. Jest zbudowana ciekawa struktura i teraz pozostaje tylko życzyć powodzenia, aby jak najwięcej tych młodych zawodników spełniło swoje marzenia o byciu profesjonalnym bramkarzem – mówił Andrzej Dawidziuk, znakomity trener bramkarzy (wyszkolił m.in. Łukasza Fabiańskiego), który gościł dzisiaj w Akademii ŁKS i wraz z kilkoma uczestnikami kursu trenerskiego UEFA Goalkeeper B wizytował zajęcia prowadzone przez Michała Zaparta.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny