Aktualności

Zapisz się do Cosinusa i odbierz bilety na mecze ŁKS-u

5
31 / 07 / 2020

Wraz Cosinusem czyli jednym ze sponsorów ŁKS-u przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do uczniów tej właśnie sieci cenionych ogólnopolskich szkół.

Jeśli więc zamierzacie zapisać się do Cosinusa na jeden z niżej wymienionych kierunków lub już się tam uczycie i chcecie przy okazji wspierać z trybuny stadionu Łódzki Klub Sportowy podczas jego domowych spotkań w pierwszej lidze, odwiedźcie sekretariat szkoły i zapiszcie się na listę, a Wasza karta kibica ŁKS-u zostanie „naładowana” na najbliższy miesiąc, co za tym idzie – na mecze rozgrywane w tym czasie wejdziecie bezpłatnie!

Należy przy tym pamiętać, że chęć skorzystania z oferty dedykowanej uczniom Cosinusa należy zgłosić w sekretariacie szkoły odpowiednio wcześniej (Wasza karta kibica zostanie „naładowana” miesiąc do przodu). Po każdym miesiącu lista zgłoszonych jest weryfikowana przez klub, więc osoby, który wyraziły chęć skorzystania z oferty, a nie będą z niej korzystać zostaną z rzeczonej listy usunięte.

Z oferty może skorzystać każdy uczeń wybranych poniżej kierunków szkoły Cosinus (zarówno ten, który zapisze się do szkoły przed semestrem jesiennym, jak i ten, który już się tam uczy), o ile posiada kartę kibica. Ci spośród kibiców, którzy jeszcze jej nie posiadają, a pragną skorzystać z oferty będą musieli odebrać ją w kasie przy stadionie (jednorazowy koszt – 10 zł).

Z oferty może skorzystać każdy, kto zapisze się do sieci ogólnopolskich szkół Cosinus na jeden z wymienionych kierunków lub już uczy się na rzeczonych kierunkach, czyli:

  • Cosinus Young 15+ (liceum dla młodzieży, technikum dla młodzieży, szkoła branżowa).
  • Szkoły policealne: opiekun medyczny, masażysta, BHP i liceum ogólnokształcące dla dorosłych.
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]