Aktualności

W poniedziałek rusza sprzedaż karnetów!

20
30 / 07 / 2020

Trzeciego sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze piłkarzy ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze. Pierwszeństwo mają posiadacze stałych wejściówek z poprzedniego sezonu. Tydzień później ruszy sprzedaż otwarta.

Ze względu na okoliczności i decyzje władz do rozdysponowania będzie na razie jedynie 50 proc. dostępnych na trybunie naszego stadionu miejsc. Stała wejściówka obejmie siedemnaście domowych spotkań ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem i dwa inne ligowe szlagiery (na spotkanie Totolotek Pucharu Polski karnet nie obowiązuje).

Sprzedaż karnetów dla posiadaczy stałych wejściówek z poprzedniego sezonu 2019/2020 rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek (3 sierpnia) o 10:00 i będzie trwać przez tydzień (czyli do niedzieli 9 sierpnia). W kolejny poniedziałek (10 sierpnia) rozpocznie się sprzedaż otwarta.

Kibice mogą nabyć karnet zarówno za pośrednictwem strony internetowej (bilety.lkslodz.pl), jak i stacjonarnie w kasie Centrum Biletów Atlas Areny (w najbliższym tygodniu ta ostatnia pracuje w godz: poniedziałek: 10-18, wtorek: 12-16, środa: 8-16, czwartek: 10-18, piątek: 8-16; sobota i niedziela nieczynne).

Karnet ulgowy można zakupić jedynie stacjonarnie. O możliwości zakupu biletów na poszczególne mecze poinformujemy przed rozpoczęciem rozgrywek.Cennik karnetów:

  • Sektor A1, B1, B2, B3, B4, C1
Normalny / 450 zł
Ulgowy / 360 zł
  • Sektor VIP SILVER
Normalny / 1200 zł
Ulgowy / 1000 zł
  • Sektor VIP GOLD
2300 zł

Tym spośród sympatyków ŁKS-u, którym zależy na przeżywaniu sportowych emocji w luksusowych warunkach polecamy opcję VIP SILVER i VIP GOLD, które gwarantują miejsca w centralnej części trybuny, poszerzoną ofertę cateringową (w przypadku VIP GOLD wliczoną w cenę karnetu), dedykowane wejście na stadion i brak kolejek przy wejściu.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]