Edifier nadal gra z ŁKS

24 / 07 / 2020

Firma Edifier, ceniony na świecie producent głośników i słuchawek, przedłużyła umowę partnerską z naszym klubem, więc towarzyszyć nam będzie także w pierwszej lidze.

To świetna wiadomość, w końcu marka Edifier w gronie partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego znajduje się już kolejny sezon. ŁKS cieszy się, że ma u boku sprawdzonego partnera o światowej renomie. Kibice ŁKS-u też z tego powodu nie będą narzekać, bo i w zbliżającym się sezonie możemy spodziewać się konkursów dla sympatyków łódzkiego klubu, w którym do wygrania będzie wysokiej jakości sprzęt – Edifier to przecież producent głośników i słuchawek.

– Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu powiedziałem, że Edifier to jeden z liderów w swoim segmencie rynku, a tacy partnerzy są zawsze mile widziani pośród ełkaesiackiej społeczności. Dziś mogę to tylko powtórzyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Edifier nadal będzie grał z ŁKS-em – podkreślił po przedłużeniu umowy z partnerem Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

Firma Edifier istnieje 20 lat, a zaufanie klientów zaskarbiła sobie produkując sprzęt charakteryzujący się drobiazgową dokładnością wykończenia, zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a także – niespotykanym nigdzie indziej designerskim wzornictwem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że chociaż produkty Edifier nie ustępują jakością tym oferowanym przez konkurencję, często są tańsze.

Ponieważ w coraz większej liczbie gospodarstw domowych to komputer staje się centrum rozrywki, towarzyszący mu sprzęt audio nie może ustępować jakością samodzielnym urządzeniom grającym. Producenci Edifier szybko to zrozumieli i obecnie użytkownicy komputerów coraz chętniej sięgają po głośniki i słuchawki tej właśnie marki.