Aktualności

Zagłosuj na Konrada Pokutyckiego w plebiscycie “Łodzianin Roku 2019”

12
24 / 01 / 2020

Drodzy Kibice,

każdego roku o tej porze w decydującą fazę wchodzi głosowanie w plebiscycie Łodzianin Roku. Bardzo proszę o głosy poparcia dla Pana Konrada Pokutyckiego, który zaangażował się w sprawę rozbudowy stadionu przy al. Unii 2, a jako nasz Ambasador zaangażowany jest także w dalszy rozwój ŁKS. Bardzo ważne jest dla mnie także to, że zawsze mogę liczyć i na jego pomoc, i na doświadczenie menadżerskie.

Tomasz Salski

Głos na Konrada Pokutyckiego można oddać na stronie internetowej lodzianinroku.pl.


Konrad Pokutycki od  2008 roku jest  prezesem zarządu firmy BSH w Polsce, mającej w Łodzi centra usług wspólnych i R&D, centrum logistyczne oraz trzy nowoczesne fabryki, w tym największy w Europie zakład produkcyjny AGD.

Z wykształcenia ekonomista, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, na którym potem wykładał w Katedrze Rachunkowości.

Współautor polsko-niemiecko-angielskiego słownika rachunkowości i bankowości, w 2015 roku otrzymał nagrodę Wektora Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej za osobisty wkład w rozwój branży producentów AGD.

Jest także prezesem zarządu APPLiA Polska – związku pracodawców-producentów sprzętu AGD.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]