Klub

Za nami prezentacja strefy Skybox ŁKS Łódź

08.11.2017

08.11.2017

Za nami prezentacja strefy Skybox ŁKS Łódź

fot. Maciej Trojanowski

W minioną sobotę (04.11) odbyła się oficjalna prezentacja specjalnych pomieszczeń VIP na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Unii 2.

Klub wraz z Zarządem zaprosił przedstawicieli samorządowych, przedsiębiorców, sponsorów i partnerów, a także osoby związane z Łódzkim Klubem Sportowym oraz potencjalnych nabywców skyboxów. Prestiżowe loże łącznie odwiedziło około 200 osób, a wydarzenie trwało od 12:30 do godziny 17.

Klub jest ogromnie wdzięczny za wysoką frekwencję gości, a szczególne podziękowania należą się:

  • Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, a zwłaszcza Prezesowi Zarządu ŁARR S.A. – Przemysławowi Andrzejakowi oraz Pani Izabeli Witaszek – Dyrektorowi Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego ŁARR S.A.
  • Miejskiej Arenie Kultury i Sportu, a przede wszystkim Prezesowi Zarządu – Krzysztofowi Maciaszczykowi.

Doceniamy wszelkie zaangażowanie, wsparcie oraz pomoc wyżej wymienionych osób i jednostek.

Skyboxy można wynająć nie tylko w dni meczowe i nie tylko pod kątem wydarzeń sportowych. Miejsca mogą służyć organizacji imprez okolicznościowych, takich jak: urodziny, imieniny, warsztaty tematyczne, czy szkolenia.

Klub posiada 18 pomieszczeń skybox o powierzchni 21-23 metrów kwadratowych oraz dodatkowy skybox tzw. prezydencki, który ma wielkość ponad 60 metrów kwadratowych. Do dyspozycji będą także 3 sale konferencyjne.

Wszystkie miejsca są klimatyzowane, nowocześnie i multimedialnie wyposażone, a największe wrażenie robi widok na murawę, jest to najlepsza perspektywa, z której można oglądać mecze ŁKS-u.

Strefa skybox to ekskluzywny obszar, dla najbardziej wymagających klientów. Mamy nadzieję, że dzięki tej przestrzeni, rozwinie się gałąź biznesowa, marketingowa i PR-owa klubu.

Wydarzenie zostało również zorganizowane z okazji ostatniego, domowego meczu ŁKS-u, w którym nasz zespół stoczył pojedynek z Rozwójem Katowice. Biało-czerwono-biali pokonali rywali z przewagą jednej bramki. ŁKS zdobył trzy punkty i aktualnie może cieszyć się z miejsca na podium 2 ligi.

fot. Maciej Trojanowski