Mecz z Legią sędziuje Tomasz Musiał

Mecz z Legią sędziuje Tomasz Musiał

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Niedzielny mecz 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zagra na stadionie Króla z Legią Warszawa, poprowadzi Tomasz Musiał.

Doświadczony krakowski arbiter sędziuje w bieżących rozgrywkach przede wszystkim spotkania PKO BP Ekstraklasy, ale i pojawiał się na spotkaniach zaplecza piłkarskiej elity. W czternastu dotąd prowadzonych meczach (sezon 2023/2024) Tomasz Musiał pokazał 55 żółtych kartek, 2 czerwone kartki, a na jedenasty metr wskazał sześciokrotnie.

W przeszłości prowadził kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym m.in. dwa mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 (przegrane spotkania z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze) oraz wygrane w ubiegłym sezonie starcia ŁKS-u z Ruchem Chorzów w Łodzi i z Odrą w Opolu.

Niedzielne zawody rozpoczną się o godz. 15.