Aktualności

Wyraź swoją opinię o Fortuna 1 Lidze. Badanie

2
07 / 04 / 2021

Fortuna 1 Liga pragnie poznać opinie kibiców na temat pierwszoligowych rozgrywek. Badanie pozwoli kibicom ocenić wybrane aspekty funkcjonowania klubów, a klubom i lidze dostarczy cennych informacji w kontekście przyszłych projektów adresowanych do fanów piłki nożnej.

Do udziału w badaniu zachęcamy szczególnie kibiców ŁKS-u, a także pozostałych sympatyków piłki nożnej śledzących pierwszoligowe zmagania. Ankieta dostępna jest pod adresem fortuna1liga.webankieta.pl. Jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut.

Wśród poruszonych w pytaniach kwestii nie brakuje tych związanych z działaniem klubów, oglądaniem meczów w telewizji, wpływem pandemii COVID-19 na zainteresowanie rozgrywkami oraz postrzeganiem ligi przez kibiców.

Badanie przeprowadza Fortuna 1 Liga we współpracy z firmą Sport Analytics. Możecie wziąć w nim udział do 18 kwietnia.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]