Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Piastem

0
11 / 11 / 2023

Sobotni mecz 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy podsumowali trenerzy obu zespołów – Aleksandar Vukovic (Piast Gliwice) i Piotr Stokowiec (ŁKS) oraz nasz bramkarz, Aleksander Bobek.

Aleksandar Vukovic (trener Piasta):  Pierwsza połowa zdecydowanie dla nas. Graliśmy koncert, ŁKS nie mógł podejść do naszego pola karnego. […] Nieodpowiedzialne zachowanie naszego zawodnika zmieniło wiele, ale nie rozumiem, dlaczego wcześniej nie odgwizdano dwóch fauli na naszych piłkarzach. […] Dla nas to jest mecz przegrany, bo tak traktujemy ten remis.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Na duży plus to, że odratowaliśmy to spotkanie, wróciliśmy do gry, zdobyliśmy trzy gole. Oczywiście wiem, że graliśmy z przewagą zawodnika. […] Szkoda, że nie zdobyliśmy trzech punktów. Wierzę, że na bazie tego przełamania uda nam się dostarczyć kibicom jeszcze wielu pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że ten punkt pomoże nam uwierzyć w to, że można.

Po szkoleniowcach głos zabrał też piłkarz ŁKS-u, Aleksander Bobek:

Aleksander Bobek (piłkarz ŁKS-u): Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, ale pokazuje ona, że zawsze trzeba być gotowym na losowe sytuacje. [o zmianie w bramce – przyp. wł.] […] Nie jest łatwo, jak się dostaje 0:3, ale cieszę się, że przed przerwą zdobyliśmy gola kontaktowego i udało nam się zrobić „comeback”.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny