W sobotę sędziuje Paweł Raczkowski

Drużyna

W sobotę sędziuje Paweł Raczkowski

10.11.2023

10.11.2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Sędzią sobotniego meczu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zmierzy się z Piastem Gliwice, będzie Paweł Raczkowski.

Z doświadczonym arbitrem z Warszawy, który w przeszłości był rozjemcą m.in. wielu meczów w europejskich pucharach (w tym spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA), spotkaliśmy się w tym sezonie przy okazji domowego meczu z Wartą Poznań (0:2), z kolei w poprzednim sezonie Paweł Raczkowski sędziował wyjazdowe spotkania łodzian z Wisłą Kraków (2:2) i Ruchem Chorzów (3:3).

W sobotę asystentami Pawła Raczkowskiego będą Tomasz Niemirowski i Bartosz Kaszyński, a sędzią technicznym Piotr Rzucidło. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Krzysztof Jakubik i Paweł Sokolnicki. Zawody rozpoczną się o godz. 15.