Klub

Wypowiedzi po ŁKS – Zagłębie Sosnowiec

30.09.2022

30.09.2022

Wypowiedzi po ŁKS – Zagłębie Sosnowiec

Trenerzy Artur Skowronek (Zagłębie Sosnowiec) i Kazimierz Moskal (ŁKS) w trakcie pomeczowej konferencji prasowej odpowiedzieli na pytania dziennikarzy dotyczące piątkowego spotkania na stadionie Króla. Zapis wideo konferencji poniżej.

Artur Skowronek (trener Zagłębia): Dzisiaj nastawienie nasze było od początku jedno. Chcieliśmy wywieź z tego stadionu komplet punktów. Uważam, że jesteśmy w formie, brakuje nam natomiast skuteczności. Graliśmy dziś na bardzo trudnym terenie z drużyną, która liczy się w walce o awans. Budujące jest to, że wychodzimy w kolejnym meczu odważnie na boisko.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Mieliśmy problemy przed tym spotkaniem, co widać było po składzie. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Zagłębie zagrało naprawdę dobre zawody. Szkoda tych punktów, chyba nawet bardziej niż w Bielsku-Białej, bo tutaj byliśmy moim zdaniem bliżej wygranej i druga połowa wyglądała w naszym wykonaniu lepiej niż na przykład w starciu z Podbeskidziem.

Oprócz trenerów piątkowe spotkanie skomentował też krótko Dawid Kort, strzelec jedynej bramki dla ŁKS-u.

Dawid Kort (piłkarz ŁKS-u): Pierwsza połowa na remis. Druga ze wskazaniem na nas, chociaż nadzialiśmy się na kilka groźnych kontr Zagłębia. Szkoda straty tych dwóch punktów.