Aktualności

Wypowiedzi po ŁKS – Zagłębie Sosnowiec

-4
30 / 09 / 2022

Trenerzy Artur Skowronek (Zagłębie Sosnowiec) i Kazimierz Moskal (ŁKS) w trakcie pomeczowej konferencji prasowej odpowiedzieli na pytania dziennikarzy dotyczące piątkowego spotkania na stadionie Króla. Zapis wideo konferencji poniżej.

Artur Skowronek (trener Zagłębia): Dzisiaj nastawienie nasze było od początku jedno. Chcieliśmy wywieź z tego stadionu komplet punktów. Uważam, że jesteśmy w formie, brakuje nam natomiast skuteczności. Graliśmy dziś na bardzo trudnym terenie z drużyną, która liczy się w walce o awans. Budujące jest to, że wychodzimy w kolejnym meczu odważnie na boisko.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Mieliśmy problemy przed tym spotkaniem, co widać było po składzie. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Zagłębie zagrało naprawdę dobre zawody. Szkoda tych punktów, chyba nawet bardziej niż w Bielsku-Białej, bo tutaj byliśmy moim zdaniem bliżej wygranej i druga połowa wyglądała w naszym wykonaniu lepiej niż na przykład w starciu z Podbeskidziem.

Oprócz trenerów piątkowe spotkanie skomentował też krótko Dawid Kort, strzelec jedynej bramki dla ŁKS-u.

Dawid Kort (piłkarz ŁKS-u): Pierwsza połowa na remis. Druga ze wskazaniem na nas, chociaż nadzialiśmy się na kilka groźnych kontr Zagłębia. Szkoda straty tych dwóch punktów.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny